Filtrēt

Jauni produkti

Pirmā medicīniskā palīdzībaŠeit ir 15 preces.

Rādīt 1 - 15 of 15 vienības
 • 24,00 € Pieejams

  Mugav esmaabikomplekt neile, kes töötavad välitöödel või eemal asutuse esmaabivahenditest. Sisukomponendid on hinnatud ja kvaliteetsed, komplektis ka esmaabivoldik (esmaabi andmise juhend).

  24,00 €
  Pieejams
 • 36,00 € Pieejams

  Kaasaskantav esmaabikomplekt sisaldab vajalikke vahendeid sportimisel või matkamisel tekkinud vigastuste esmaabiks. Sisukomponendid on hinnatud ja kvaliteetsed, komplektis ka külmakott, tugiside ja esmaabivoldik (esmaabi andmise juhend).

  36,00 €
  Pieejams
 • 35,00 € Pieejams

  Igas kodumajapidamises soovituslik esmaabikomplekt sisaldab erinevaid esmaabitarbeid (plaastrid, sidemed, termolina, haavapuhastuslapid jms.). Sisukomponendid on hinnatud ja kvaliteetsed, komplektis ka esmaabivoldik (esmaabi andmise juhend).

  35,00 €
  Pieejams
 • 39,00 € Pieejams

  Esmaabikomplekt sobib ettevõtetesse ja asutustesse, vastab sotsiaalministeeriumi määruses nõutud tingimustele. Sobib nii asutustesse, kui selle allüksustesse, kus on kuni 25 inimest või ka üle 25 inimese. Kõik pakis sisalduvad esmaabitooted on hinnatud ja kvaliteetsed, komplektis ka esmaabivoldik (esmaabi andmise juhend).

  39,00 €
  Pieejams
 • 42,00 € Pieejams

  Esmaabikomplekt sobib sõiduautosse, veoautosse, väikebussi, traktorisse ja paati. Mugav kandepakend sisaldab kõiki seaduses ettenähtud komponente ja kõik pakis sisalduvad esmaabitooted on hinnatud ja kvaliteetsed, komplektis ka esmaabi andmise juhend.

  42,00 €
  Pieejams
 • 13,00 € Pieejams

  TAMREX esmaabi haavahooldus- komplekt SOS on väljatöötatud just juhuslike väikevigastuste tekkevõimalusi arvestades. Kodus, suvilas, aias, matkal, reisil või sportides tuleb ikka ette väiksemaid või suuremaid vigastusi. Väike ja käepärane haavahooldus SOS komplekt sisaldab laia valiku esmaseid haavahoolduseks vajalikke tarbeid. Komplektis on 5te erinevat...

  13,00 €
  Pieejams
 • 22,00 € Pieejams

  Sisaldab Sotsiaalministri määrusese nõutud esmaabivahendeid sõiduautosse.

  22,00 €
  Pieejams
 • 34,00 € Pieejams

  Sisaldab Sotsiaalministri määrusese nõutud esmaabivahendeid veoautosse.

  34,00 €
  Pieejams
 • 24,00 € Pieejams

  Sisaldab sotsiaalministri määrusese nõutud esmaabivahendeid väikeettevõttele.

  24,00 €
  Pieejams
 • 29,00 € Pieejams

  Sisaldab sotsiaalministri määrusese nõutud esmaabivahendeid ettevõttele, kus töötajate arv on üle 25 inimese.

  29,00 €
  Pieejams
 • 144,00 € Pieejams

  Ettevõtetesse ja asutustesse mõeldud esmaabikohver sisaldab seadusega ettenähtule lisaks hulgaliselt teisi vajalikke vahendeid lisaturvalisuse tagamiseks (silmasprei, põletusvastane geel jpm). Kohvri saab seinale kinnitada (klambrid komplektis kaasas) ja õnnetuse korral kaasa haarata, et kõikide vajalike vahenditega kiiresti abivajajani jõuda....

  144,00 €
  Pieejams
 • 12,00 € Pieejams

  Burnshield geel jahutab, vähendab valu, takistab kahjustuse levikut kudedes ning haava ümbruses. Geel hoiab põletushaava puhta ja niiskena, samuti vähendab üldise jahtumise riski. Vee ja teepuuõli baasil valmistatud geel ei ärrita haava.

  12,00 €
  Pieejams
 • 27,00 € Pieejams

  Laminaadist esmaabikapp ei ole lukustatav, kapiga kaasas esmaabisümboliga kleebis (roheline rist), kinnituskruvid ja tüüblid kapi paigaldamiseks.

  27,00 €
  Pieejams
 • 49,00 € Pieejams

  Metallist esmaabikapp on lukustatav, kapiga kaasas võtmed, esmaabisümboliga kleebis (roheline rist), kinnituskruvid ja tüüblid kapi paigaldamiseks.

  49,00 €
  Pieejams
 • 1 788,00 € Pieejams

  Portatīvais automātiskais defibrilators ir vienkārši izmantojams un apkopjams. Šis aparāts, kas speciāli paredzēts pirmās palīdzības sniegšanai, ir uzticams un palīdz uzlabot izredzes uz to, ka cilvēku, kuram šāda palīdzība ir vajadzīga, nogādās slimnīcā dzīvu. Iekārtu ir viegli palaist un lietot (nav jāspiež uz šoka pogas). Elektrodi, kurus atrast...

  1 788,00 €
  Pieejams
Rādīt 1 - 15 of 15 vienības