Filtrēt

Jauni produkti

Elpceļu aizsardzībaŠeit ir 16 preces.

Rādīt 1 - 16 of 16 vienības
 • 1,60 € Pieejams

  Uudsed 3M 9300 seeria respiraatorid on mugavad, kerged ja tõhusad kaitsevahendid tolmu ning veebaasiliste aerosoolide vastu. Valmistatud 3M Electret filtrimaterjalist. Kaks kummipaela tagavad respiraatoi hea sobivuse näol.

  1,60 €
  Pieejams
 • 2,90 € Pieejams

  Uudne 3M 9300 seeria respiraator on mugav, kerge ja tõhus kaitsevahend tolmu ning veebaasiliste aerosoolide vastu. Valmistatud 3M Electret filtrimaterjalist. Kaks kummipaela tagavad respiraatori hea sobivuse näol.

  2,90 €
  Pieejams
 • 4,10 € Pieejams

  Uudne 3M 9300 seeria respiraator on mugav, kerge ja tõhus kaitsevahend tolmu ning veebaasiliste aerosoolide vastu. Valmistatud 3M Electret filtrimaterjalist. Kaks kummipaela tagavad respiraatori hea istuvuse näol.

  4,10 €
  Pieejams
 • 2,40 € Pieejams

  Kaitseb puidu-, ränidioksiidi-, õie-, betooni-, keemilise- jm tolmu vastu. Väljahingamisklapiga varustatud mask hoiab temperatuuri normaalsel tasemel ega lase liigsel niiskusel maski alla tekkida. Minimaalse hingamistakistusega maskil on pehme kumm, alumiiniumist regulaator ninajuurel ja reguleeritavad kummipaelad.

  2,40 €
  Pieejams
 • 4,50 € Pieejams

  Süsinikkihiga kaetud mask eemaldab tugeva ja ebameeldiva lõhna, orgaanilised aurud, happelised ohutud gaasid. Väljahingamisklapiga varustatud mask hoiab temperatuuri normaalsel tasemel ega lase liigsel niiskusel maski alla tekkida. Minimaalse hingamistakistusega maskil on pehme kumm, alumiiniumist regulaator ninajuurel ja reguleeritavad kummipaelad.

  4,50 €
  Pieejams
 • 4,90 € Pieejams

  Alumiiniumitööstuses laialt levinud mask kaitseb vesinikfluoriidi eest. Väljahingamisklapiga varustatud mask hoiab temperatuuri normaalsel tasemel ega lase liigsel niiskusel maski alla tekkida. Minimaalse hingamistakistusega maskil on pehme kumm, alumiiniumist regulaator ninajuurel ja reguleeritavad kummipaelad.

  4,90 €
  Pieejams
 • 3,50 € Pieejams

  Respirators aizsargā gan no sausām, gan arī mitrām, veselībai kaitīgām daļiņām, arī no metāla, stikla, celtniecības, ķīmiskiem, keramiskiem un citu veidu putekļiem. Respiratoram ir izelpas vārsts, kas uztur temperatūru normālā līmenī, izelpas vārsts arī nepieļauj lieka mitruma rašanos. Minimāls elpošanas apgrūtinājums. Mīksta gumija un alumīnija...

  3,50 €
  Pieejams
 • 18,00 € Pieejams

  Orgaanilised gaasid ja aurud (lahustid, lahustibaasiliste värvide aurud jne).

  18,00 €
  Pieejams
 • 18,00 € Pieejams

  Organiskās, neorganiskās, skābās gāzes un to tvaiki, kā arī amonjaka gāzes un derivāti.

  18,00 €
  Pieejams
 • 180,00 € Pieejams

  Komplekti kuulub täismask ja universaalfilter, mis on pakendatud hermeetilisse kuumust taluvasse plastikkarpi. Kvaliteetne halobutüülkummist gaasimask talub hästi temperatuuri ja kemikaale. Täismaski sees on allergiavabast silikoonist poolmask. Suur panoraamvisiir tagab hea nähtavuse. Mask on varustatud kõnemembraaniga ning filtrikeere on paigaldatud...

  180,00 €
  Pieejams
 • 43,00 € Pieejams

  Uudse ehitusega poolmask suunab väljahingatava õhu alla. Mugavad peapaelad ja peavõru võimaldavad maski rippu lasta. Patenteeritud 3M Cool Flow ven-tiil muudab hingamise kergeks ja vähendab kuumuse kogunemist. Filtrid kinnituvad 3M bajonettliidesega. Pehmet ja õhukest silikoonmaski on kolmes suuruses.

  43,00 €
  Pieejams
 • 29,00 € Pieejams

  Kvaliteetne ja mugav allergiavabast silikoonist poolmask sobib kasutamiseks tolmu-, gaasi- või kombineeritud filtritega. Maski fikseerimiseks on kaks kummirihma, pearihm jaguneb plastikust pea- ja kuklarihmaks. Lai toetuspind tagab mugavuse ja hermeetilisuse.

  29,00 €
  Pieejams
 • 20,00 € Pieejams

  Filter (tolmufilter P3 + gaasifilter A-pruun, orgaanilised gaasid) täismaskile või seadmetele Autoflow, Proflow.

  20,00 €
  Pieejams
 • 29,00 € Pieejams

  Filter (tolmufilter P3 + gaasifilter A-pruun/B-hall/E-kollane/K-roheline, orgaanilised, anorgaanilised ja happelised gaasid ning ammoniaagi aurud) täismaskile või seadmetele Autoflow, Proflow.

  29,00 €
  Pieejams
 • 9,40 € Pieejams

  Šis filtrs ir piemērots putekļu maskai, pilnai sejas maskai vai motorizētu elpceļu aizsardzības līdzekļu ventilatoram (Autoflow, Proflow). Aizsardzības īpašības atradīsiet zemāk esošajā informatīvajā tabulā.

  9,40 €
  Pieejams
 • 13,00 € Pieejams

  Tolmufiltrid 7500 seeria poolmaskile. Komplektis kaks 3M bajonettkiirkinni-tusega filtrit. Kaitseb kasutajat tahkete osakeste ja tolmude eest.

  13,00 €
  Pieejams
Rādīt 1 - 16 of 16 vienības