Filtrēt

Markas

Jauni produkti

Acu un sejas aizsardzībaŠeit ir 18 preces.

Rādīt 1 - 18 of 18 vienības
 • 19,00 € Pieejams

  Kvaliteetsed, vastupidavad, mugavad ja isereguleeruvad prillid ühendavad parimaid omadusi ja tippviimistlust. Nailonist elastne raam kohandub peakuju järgi ning hoiab vormi. Lagunemiskindlal raamil on üks kinnituskoht kauakestvast polükarbinaadist läätsete vahel, see tagab parema õhuliikumise. Sobivad pikaajaliseks kasutamiseks hea nähtavusega keskkonda....

  19,00 €
  Pieejams
 • 24,00 € Pieejams

  Kvaliteetsed, vastupidavad, mugavad ja isereguleeruvad prillid ühendavad parimaid omadusi ja tippviimistlust. Nailonist elastne raam kohandub peakuju järgi ning hoiab vormi. Lagunemiskindlal raamil on üks kinnituskoht kauakestvast polükarbinaadist läätsete vahel, see tagab parema õhuliikumise. Sobivad pikaajaliseks kasutamiseks kehvema nähtavusega...

  24,00 €
  Pieejams
 • 24,00 € Pieejams

  Kvaliteetsed, vastupidavad, mugavad ja isereguleeruvad prillid ühendavad parimaid omadusi ja tippviimistlust. Nailonist elastne raam kohandub peakuju järgi ning hoiab vormi. Lagunemiskindlal raamil on üks kinnituskoht kauakestvast polükarbinaadist läätsete vahel, see tagab parema õhuliikumise. Sobivad pikaajaliseks kasutamiseks välistingimustes, ehitusel,...

  24,00 €
  Pieejams
 • 9,00 € Pieejams

  Kerged, mugavad ja hästi ümber näo istuvad prillid on vastupidavad ja elastsed. Libisemiskindlad ja pehmed kummist ninapadjad, läätsedel udu- ja kriimustuskindel kate lisavad mugavust, NB! Komplektis ka pingutatav kaelakinnitus. Kaal 23 g.

  9,00 €
  Pieejams
 • 12,00 € Pieejams

  Kerged, mugavad ja hästi ümber näo istuvad prillid on vastupidavad ja elastsed. Libisemiskindlad ja pehmed kummist ninapadjad, läätsedel udu- ja kriimustuskindel kate lisavad mugavust. NB! Komplektis ka pingutatav kaelakinnitus. Kaal 23 g.

  12,00 €
  Pieejams
 • 12,00 € Pieejams

  Kerged, mugavad ja hästi ümber näo istuvad päikeseprillid on vastupidavad ja elastsed. Libisemiskindlad ja pehmed kummist ninapadjad, läätsedel udu- ja kriimustuskindel kate lisavad mugavust. NB! Komplektis ka pingutatav kaelakinnitus. Kaal 23 g.

  12,00 €
  Pieejams
 • 18,00 € Pieejams

  Retseptiprillide peal kantavatel maksimaalset kaitset pakkuvatel väga mugavatel kaitseprillidel on kolme asendisse reguleeritavad sangad (SoftPad) ning läätsedel udu- ja kriimustuskindluse +tase. Kaal 37 g.

  18,00 €
  Pieejams
 • 9,60 € Pieejams

  Kerged, mugavad ja hästi ümber näo istuvad prillid on vastupidavad ja elastsed. Libisemis-kindlad ja pehmed kummist ninapadjad, läätsedel udu- ja kriimustuskindel kate lisavad muga-vust. NB! Komplektis ka pingutatav kaelakinnitus.

  9,60 €
  Pieejams
 • 24,00 € Pieejams

  Metallraamiga, peadligi hoidva disainiga trendikatel päikeseprillidel on reguleeritavad ninapadjad, neopreenist tugi läätsede ülaääres ning painduvad kaetud sangad külgedel. Läätsedel udu- ja kriimustuskindluse +tase. Kaal 38 g.

  24,00 €
  Pieejams
 • 10,00 € Pieejams

  Eriti kerged, trendika ja sportliku välimusega kaitseprillid hoiavad hästi ümber pea. Sobivad kasutamiseks ka kõrvaklappidega. Ühes tükis valatud raamid ei lagune osadeks. Läätsedel udu- ja kriimustuskindluse +tase, kaitseb löögi ning UV eest. Kaal kõigest 19g.

  10,00 €
  Pieejams
 • 32,00 € Pieejams

  Tavaliste ja umbprillide silikoonivaba hübriid, esimene omalaadne, võimaldab sangad lihtsalt elastikpaela vastu vahetada. Laiade läätsede ja avara vaateväljaga väga mugavad ja kerged prillid on kõrgetasemelise siseventilatsiooniga. Reguleeritav sanga pikkus ja kaldenurk. Läätsedel udu- ja kriimustuskindluse +tase. Kaal 57 g.

  32,00 €
  Pieejams
 • 39,00 € Pieejams

  Stiilsed kõikide kaitseomadustega päikeseprillid katavad silmi ka külgedelt. Antiallergilised ja libisemiskindlad ninapadjad. Eksklusiivne värvitud raam lisab elegantsust. Läätsedel udu- ja kriimustuskindluse +tase. Kaal 27 g.

  39,00 €
  Pieejams
 • 24,00 € Pieejams

  Suurepärane kooslus uuenduslikust tehnoloogiast, parimatest kaitseomadustest ja lahedast disainist. Termoplastikkummist äär on silikoonivaba ega jäta näole jälgi ka pärast pikaajalist kasutamist. Kõrgetasemeline siseventilatsioon tagab võimaluse segamatult töötada, sobivad retseptiprillide peale ilma kohmakat ja ebamugavat tunnet ja muljet jätmata. kuju...

  24,00 €
  Pieejams
 • 12,00 € Pieejams

  Eriti kerged, trendika ja sportliku välimusega kaitseprillid hoiavad hästi ümber pea. Sobivad kasutamiseks ka kõrvaklappidega. Läätsed spetsiaalse In/Out-kattega, mis kaitseb pimestava valguse eest ent annab parema nägemise pimedamas keskkonnas. Mõeldud kasutamiseks näiteks õues sportimiseks (kaitse päikesevalguse ja varjude vaheldumise eest) või töödel,...

  12,00 €
  Pieejams
 • 13,00 € Pieejams

  Eriti kerged, trendikad ja sportlikud prillid hoiavad hästi ümber pea, läätse külgedel all “kaitsekilp”. Libisemiskindel ninapadi hoiab prille hästi paigal. Läätsedel kriimustus-kindluse +tase. Kaal 25 g.

  13,00 €
  Pieejams
 • 3,90 € Pieejams

  Lühiajaliseks kandmiseks mõeldud “külastaja” prillidel on avar vaateväli ja õhuavad sangadel. Läätsed on katteta, mistõttu on neid võimalik vajadusel steriliseerida. Kaal 43 g.

  3,90 €
  Pieejams
 • 25,00 € Pieejams

  Sinine peakaitse koos põrkemehhanismiga pea kaitseks. Ees higipael ja taga mugav vahtkummist polster. Kasutamiseks visiiriga ACC930CL . EN166.

  25,00 €
  Pieejams
 • 15,00 € Pieejams

  Näokaitse on reguleeritava peakarkassiga, kollase löögikaitsega laubale ja läbipaistva ülespööratava polükarbonaadist visiiriga. Vastab standardile EN 166 (optiline klass 1). Mõõtmed 305 x 190 mm.

  15,00 €
  Pieejams
Rādīt 1 - 18 of 18 vienības