Aeg ostu vormistamiseks:

Tamrex-i Kauplused


Tamrex - Laki

Tallinn - Laki

Laki 5, 10621, Tallinn

+372 654 9902
tamrex@tamrex.ee

E-R: 08.00–18.00
L: 10.00–15.00
P: suletud
Tamrex - Pärnu mnt

Tallinn - Pärnu mnt

Pärnu mnt 130, 11317, Tallinn

+372 650 0855
tamrex@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: suletud
P: suletud
Tamrex - Katusepapi

Tallinn - Katusepapi

Katusepapi 35, 11412, Tallinn

+372 603 0611
tamrex@tamrex.ee

E-R: 08.00–18.00
L: 10.00–15.00
P: suletud
Tartu - Ringtee

Tartu - Ringtee

Ringtee 37a, 51013, Tartu

+372 736 2644
tartu@tamrex.ee

E-R: 08.00–18.00
L: suletud
P: suletud

Tartu - Aardla

Tartu - Aardla

Aardla 114, 50415, Tartu

+372 766 9770
aardla@tamrex.ee

E-R: 09.00–20.00
L: 10.00–16.00
P: 10.00–16.00
Tallinn - Laki

Haapsalu

Ehitajate tee 2a, 90401, Uuemõisa

+372 600 3322
haapsalu@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Jõgeva

Tallinna mnt 7, 48305, Jõgeva

+372 603 4198
jogeva@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Jõhvi Tamrex

Jõhvi

Tartu mnt 30, 41538, Jõhvi

+372 332 3238
johvi@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 10.00–15.00
P: suletud

Keila Tamrex

Keila

Keki 1/1, 76606, Keila

+372 656 9797
keila@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Kuressaare - Tamrex

Kuressaare

Tallinna tn 80a, 93815, Kuressaare

+372 455 5007
kuressaare@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Narva

Narva

Maslovi 1, 20104, Narva

+372 337 0440
narva@tamrex.ee

E-R: 10.00–18.00
L: 10.00–15.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Paide

Pikk 2, 72713, Paide

+372 607 0121
paide@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: suletud
P: suletud

Tallinn - Laki

Pärnu Riia mnt

Riia mnt 169a, 80042, Pärnu

Alates 4.12.2017 see kauplus ajutiselt suletud, avame poe uues Riia Majas samal aadressil umbes aasta pärast. Seni ootame teid aadressil Savi tn 3 (Kuldse kodu vastas).
Tamrex - Pärnu

Pärnu Savi

Savi 3, 80010, Pärnu

+372 443 8802
savi@tamrex.ee

E-R: 08.00–18.00
L: 09.00-14.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Rakvere

Pikk 2, 44307, Rakvere

+372 329 5920
rakvere@tamrex.ee

E-R: 09.00–18.00
L: 10.00–15.00
P: suletud
Rapla Tamrex

Rapla

Tallinna mnt 2a, 79511, Raplamaa

+372 486 8222
rapla@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud

Türi

Türi-Alliku

72232, Järvamaa

+372 392 4602
turi@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Valga

Vabaduse 39, 68204, Valga

+372 772 2029
valga@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Viljandi

Riia mnt 42a, 71009, Viljandi

+372 443 0444
viljandi@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud
Tallinn - Laki

Võru

Piiri 2, 65604, Võru

+372 740 9088
voru@tamrex.ee

E-R: 09.00–17.00
L: 09.00–14.00
P: suletud